Lai mēs varētu piedāvāt jūsu interesēm optimāli pielāgotu apmeklējuma pieredzi, šī vietne izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj identificēt datorus, bet ne izveidot savienojumu ar personu. Ja vēlaties pilnībā izmantot mūsu vietni, lūdzu, pieņemiet sīkdatnes.

Pieņemt sīkdatnes
Privātuma politika

Privātuma politika

Šī privātuma politika ir paredzēta uzņēmumam KU Herz Baltija SIA., Hipokrāta iela 2D,Rīga , herz@herz.lv („HERZ“), sniedzot precīzāku informāciju par šī pasākuma veidu, apjomu un motīviem. Savu personas datu apsekošanu un izmantošanu, izmantojot Herz, kā daļu no mūsu esošajām vai turpmākajām biznesa attiecībām un saistībā ar jūsu apmeklējumu un uzturēšanos mūsu vietnē www.herz.lv (“vietne”).

1. Vispārīga informācija

Jūsu personas datu aizsardzība uzņēmumam HERZ ir svarīgs jautājums. Jūsu dati tiks apstrādāti, pamatojoties uz piemērojamiem tiesību aktiem. Ar tiem mēs saprotam ES Datu aizsardzības pamatregulu (DSGVO), Datu aizsardzības likumu (DSG) un Telekomunikāciju likumu (TKG).

HERZ clever&smart ir Herz Gesm.b.H. preču zīme.

2. Kas ir personas dati?

Personas dati ir informācija par skartajām personām (fiziskām personām), kuru identitāte ir noteikta vai vismaz nosakāma (vārds, e-pasts vai IP adrese).

3. Kādus datus mēs reģistrējam?

3.1. Piekļūstiet datiem, izmantojot mūsu vietni

Mēs reģistrējam, apkopojam un saglabājam šādus datus, kad apmeklējat mūsu vietni:

- IP adrese un IP atrašanās vieta;

- Referrer URL (lapas, kuras apmeklējāt tieši pirms un pēc piekļūšanas mūsu vietnei);

- Skatījumu skaits, ilgums un laiks (jūsu mijiedarbība ar vietni), kā arī valoda;

- meklētājprogrammas un atslēgvārdi, ko izmantojāt, lai mūs atrastu;

- Pārlūkprogrammas veids, ierīces veids, displeja izšķirtspēja, interneta pakalpojumu sniedzējs un operētājsistēma.

Mēs apkopojam šos tā sauktos žurnālfailus (piekļuves datus) automātiski, izmantojot sīkfailus (sīkāka informācija zemāk).

 

3.2. Sazināšanās

Ja vēlaties sazināties ar mums caur e-pastu, tālruni vai faksu, norādiet savus personas datus (e-pasts, vārds, uzņēmums, adrese, amats uzņēmumā, tālruņa numurs, fakss). Jūsu pieprasījums un jebkuri saistītie dokumenti tiks apstrādāti, lai palīdzētu rediģēt un atbildēt uz jūsu pieprasījumu, ar līguma izpildi, līguma administrēšanu, līguma kārtošanu, klientu apkalpošanas jautājumiem, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.

3.3. Sazināšanās ar ieinteresētajām pusēm

Ja ieinteresētās personas sazināsies (e-pasts vai tiešsaistes saziņas veidlapa), informācija par ieinteresētajām personām tiks saglabāta pie mums 6 mēnešus, lai apstrādātu un atbildētu uz pieprasījumu, kā arī uz visiem papildu jautājumiem.

4. Datu lietojums

Vietnes lietošanas laikā savāktie piekļuves dati tiks izmantoti tikai statistikas izvērtēšanai un vietnes darbības, drošības un optimizācijas mērķim apkopotā veidā, pamatojoties uz likumīgām interesēm.

Jūsu pieprasījumu apstrādes nolūkā mēs apstrādājam šim nolūkam iegūtos personas datus (pirms) līguma saistību izpildes, vai konkrētāk, pamatojoties uz likumīgām interesēm.

5. Datu koplietošana

Mēs neizpaudīsim jūsu personas datus, kas iegūti, izmantojot Vietni, trešajām personām, ja vien tas nav nepieciešams mūsu saistību izpildei, vai nav nepieciešams, lai izpildītu obligātos likumus/iestāžu prasības.

Tomēr jūsu personas datus mūsu vārdā apstrādā arī mūsu pakalpojumu sniedzēji (pasūtījumu apstrādātāji). Šie apstrādātāji ir mārketinga rīku nodrošinātāji, IT pakalpojumu sniedzēji, IT uzturēšanas pakalpojumi, citu rīku un programmatūras risinājumu nodrošinātāji un citi līdzīgu pakalpojumu sniedzēji. Visi apstrādātāji apstrādā jūsu datus tikai mūsu vārdā un saskaņā ar mūsu norādījumiem, iepriekš aprakstītajiem nolūkiem, un tiem ir līgumsaistības ievērot datu aizsardzības noteikumus, pirms tie sāk savu darbu.

6. Datu drošība

Mēs darām visu iespējamo, lai padarītu jūsu vietnes apmeklējumu un lietošanu pēc iespējas drošāku un aizsargātu jūsu datus no nesankcionētas, nelikumīgas vai pat nejaušas piekļuves, apstrādes, izmantošanas, manipulācijas, nozaudēšanas vai iznīcināšanas. Tādējādi mēs ievērojam GDPR 32. pantu, lai nodrošinātu datu noslēpumu un datu drošību, un esam ieviesuši atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka internetā nosūtītie nešifrētie e-pasti nav pietiekami aizsargāti pret trešo personu nesankcionētu piekļuvi.

7. Datu glabāšanas ilgums

Mēs apstrādājam un glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik mums tie ir nepieciešami iepriekš minēto mērķu un mūsu līgumisko un juridisko saistību izpildei.

8. Sīkdatnes

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai padarītu tās lietošanu lietotājam draudzīgāku, ja ir dota piekrišana. Sīkdatnes ir nelielas datu lapas, kas ar pārlūkprogrammas palīdzību tiek reģistrētas un īslaicīgi saglabātas jūsu ierīcē. Ja jūs nedosiet savu piekrišanu, mēs tversim tikai anonīmus datus par jūsu apmeklējumu mūsu vietnē, lai noteiktu kopējo vietnes skatītāju skaitu.

9. Google Analytics

Šī vietne izmanto arī Google Analytics, Google Inc. (“Google”) tīmekļa analīzes pakalpojumu, ja esat devis savu piekrišanu. Šis analīzes rīks izmanto sīkfailus, lai apkopotā veidā tvertu un reģistrētu standarta reģistrēšanas informāciju, kā arī patērētāju uzvedību. Informācija par mūsu vietnes lietošanu, kas iegūta, izmantojot šo sīkfailu, parasti tiek nosūtīta uz Google serveri ASV vai dažādās valstīs ārpus ES un glabājas tur. Google Analytics parasti apkopo šādus datus: IP adrese, pārlūkprogramma, ierīces veids, ierīces modelis, valsts, pakalpojumu sniedzējs, displeja izšķirtspēja, uzturēšanās ilgums vietnē, valoda, operētājsistēma, apmeklētās vietnes adrese. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu, kā jūs lietojat vietni, un sastādītu mums pārskatus par jūsu vietnē veiktajām darbībām.

Varat atteikt sīkfailu izmantošanu, piemēram, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, vai lejupielādēt atbilstošu pārlūkprogrammas spraudni vietnē: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

10. Saites dažādās tīmekļa vietnēs

Privātuma politika neattiecas uz vietnēm, kurām var piekļūt, izmantojot saites mūsu vietnē. Par saistīto vietņu saturu atbild vienīgi to operatori.

11. Jūsu tiesības

Jums ir pamattiesības piekļūt jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam. Turklāt jums ir tiesības labot visus neprecīzos datus, dzēst savus datus, ierobežot, pārsūtīt vai atsaukt tos. Turklāt jūs varat atsaukt piekrišanas deklarācijas jebkurā laikā un iemesla ietvaros, lai kavētu to jūsu personas datu turpmāku apstrādi, kuri ir savākti un izmantoti, pamatojoties uz piekrišanas deklarāciju.

Turklāt, ja uzskatāt, ka jūsu personas informācijas apstrāde pārkāpj piemērojamos datu aizsardzības likumus, jums ir iespēja iesniegt sūdzību regulatoram.

Ja jums ir jautājumi par jūsu personas datiem, sazinieties ar mums herz@herz.lv

12. Izmaiņas Privātuma politikā

Pastāvīgās interneta attīstības ietvaros HERZ regulāri pielāgos šo privātuma politiku. HERZ savlaicīgi paziņos par izmaiņām mūsu tīmekļa vietnē. Tādēļ jums regulāri jāpārbauda mūsu privātuma politikas jaunākā versija.

13. Mūsu līguma detaļas

Jūsu datu aizsardzība mums ir īpaši svarīga. Ja jums ir kādas neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto.

KU Herz Baltija SIA

Hipokrāta iela 2D, Rīga, LV-1079

E-pasts: herz@herz.lv

Tālrunis: +371 67501080

 

Statuss: 2018. gada maijs