Lai mēs varētu piedāvāt jūsu interesēm optimāli pielāgotu apmeklējuma pieredzi, šī vietne izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj identificēt datorus, bet ne izveidot savienojumu ar personu. Ja vēlaties pilnībā izmantot mūsu vietni, lūdzu, pieņemiet sīkdatnes.

Pieņemt sīkdatnes
Kompānija - HERZ ARMATUREN

Par mums

Šobrīd HERZ grupā ir aptuveni 3500 darbinieku un 44 ražotnes visā pasaulē. ir viens no Eiropas vadošajiem vārstu, veidgabalu, ķēdes vadības vārstu, dinamiskās vadības vārstu un termostatisko vārstu ražotājiem sadzīves, apkures, gaisa kondicionēšanas, sanitārajām un gāzes iekārtām. Turklāt HERZ ir viens no vadošajiem biomasas katlu līdz 20 000 kilovatu un siltumsūkņu ražotājiem un Hirsch Servo AG meitasuzņēmums.

 

1896. gads Uzņēmums, kas tagad pazīstams kā HERZ Armaturen GmbH, tika dibināts, izveidojot vārstu rūpnīcu Armaturenfabrik Gebauer & Lehrner gelegt.

Herzgasse Vīnē-Favoritenē bija uzņēmuma pirmā juridiskā adrese, kas vēlāk deva tam globāla koncerna nosaukumu.

Pašlaik HERZ veic starptautisko tirdzniecību vairāk nekā 100 valstīs no galvenā biroja Vīnē/Austrijā. Uzņēmums piedāvā stabilitāti, uzticamību un nepārtrauktību ar skaidri definētu uzņēmuma koncepciju, pilnībā integrētu kvalitātes vadību, kompetentiem un motivētiem kolēģiem un pastāvīgu personisku kontaktu visos līmeņos.

Desmitiem gadu pieredze un specializācija apkures un vadības inženierijā ir mūsu produktu inovācijas un pievilcīga dizaina pamatā. HERZ produkti aptver visu HVAC industriālo tirgu. Visi HERZ produkti tiek ražoti Eiropā atbilstoši Eiropas kvalitātes standartiem.

 

Izglītība un apmācība HERZ ir ļoti svarīgas. Mūsu apmācību centros bieži ierodas viesi no profesionālajām un tehniskajām koledžām, kā arī lietišķo zinātņu un būvniecības augstskolām. Izglītībā HERZ koncentrējas ne tikai uz teoriju, bet arī uz praktisko pielietojumu un starptautisko tīklu veidošanu. Tā kā HERZ sadarbojas ar universitātēm gan Eiropā, gan Vidusāzijā, uzņēmums sniedz jauniešiem iespēju starptautiskai apmaiņai. Tāpēc HERZ darbojas kā pakalpojumu sniedzējs, jo sākotnējā un tālākā apmācība paaugstina dalībnieku kvalifikāciju.
To ir pierādījis profesors Jauschowetz, 13 valodās tulkotās grāmatas The Heart of Heating - Hydraulic Balancing autors.

 

HERZ ir starptautiski atzīts Austrijas uzņēmums. Mēs nodrošinām resursefektīvu energoapgādi un nodrošinām energoefektīvu, izmaksu ziņā efektīvu un ērtu sistēmu izstrādi.