Lai mēs varētu piedāvāt jūsu interesēm optimāli pielāgotu apmeklējuma pieredzi, šī vietne izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj identificēt datorus, bet ne izveidot savienojumu ar personu. Ja vēlaties pilnībā izmantot mūsu vietni, lūdzu, pieņemiet sīkdatnes.

Pieņemt sīkdatnes
Jaunā “HERZ” filiāle Allersbergā

Jaunā “HERZ” filiāle Allersbergā

Štutgarte - Vācijas dienvidrietumu štata galvaspilsēta Bādene-Virtemberga ir slavena ar savām pilīm un drosmīgo arhitektūru. Ne bez pamata runā, ka Štutgarte daudzās jomās uzņēmusies pionieru lomu. Pasaulē pirmais televīzijas tornis savu vietu atradis Štutgartē, pirmais motocikls ražots Štutgartē un daudz kas cits. Aptuveni 30 km uz ziemeļaustrumiem no Štutgartes ir Backnang pilsēta, kas kopš 2002. gada ir HERZ Vācijas rezidence. Īrētā birojā HERZ Germany darbinieki apkalpoja Vācijas tirgu. Pēc gandrīz 20 gadiem iekārtas šajā vietā bija novecojušas. Sakarā ar Vācijas tirgus pieaugošo nozīmi un nelabvēlīgo transportēšanas situāciju Backnang, HERZ Armaturen nolēma pārcelties. No Štutgartes līdz Allersbergai

2020. gadā HERZ iegādājās īpašumu Allersbergā, lielākajos Nirnbergas rajonos, kas tika pielāgots mūsdienu standartiem. Jaunā atrašanās vieta ir viegli pieejama gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu tās centrālās atrašanās vietas dēļ. Nirnbergas lidosta, šoseja un daudzas vilcienu stacijas atrodas tiešā tuvumā. Iekšējās apmācības un semināru telpas.

Jaunā biroju ēka atbilst NE tikai “HERZ” darbinieku, bet arī plānotāju un uzstādītāju cerībām. Lielās mācību un semināru telpas, kas aprīkotas ar plašo HERZ furnitūru un HERZ enerģijas tehnoloģiju klāstu, nodrošina labākos apstākļus praktiskām lekcijām un mācību nodarbībām ar īstiem produktiem klātienē. Izstāžu zāle ar visdažādākajiem produktiem apmeklētājus atstāj iespaidu, tiklīdz viņi ienāk jaunajā filiālē. Līdz ar šo paplašināšanos HERZ Germany ir likusi pamatus turpmākai izaugsmei Vācijas tirgū.