Lai mēs varētu piedāvāt jūsu interesēm optimāli pielāgotu apmeklējuma pieredzi, šī vietne izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj identificēt datorus, bet ne izveidot savienojumu ar personu. Ja vēlaties pilnībā izmantot mūsu vietni, lūdzu, pieņemiet sīkdatnes.

Pieņemt sīkdatnes
HERZ Armaturens nominēts “Silk Road Biz” balvai 2021

HERZ Armaturens nominēts “Silk Road Biz” balvai 2021

HERZ Armaturens nominēts “Silk Road Biz” balvai 2021

HERZ Armaturen nominēts Silk Road Biz Award 2021 balvai. Jau trešo reizi Ārējās ekonomikas centrs Almati apbalvo Austrijas izcilību Centrālāzijā ar Silk Road Biz Award. Jau 2020. gadā HERZ ar lielu projektu Kazahstānas galvaspilsētā Nur-Sultanā ieguva Silk Road Biz Award. Šogad mēs esam nominēti ar īpašu projektu:

#

Tradīcija satiekas ar modernismu

Jurta, tradicionālais apaļais telts, ko izmanto nomadi Centrālāzijā, ir Centrālāzijas dzīves kultūras simbols. Kirgizstānas valsts karogā stilizēts Shangrak (telts kronis) atgādina par šo kultūras mantojumu.

Brīvā laika kompleksa "Dasmia" arhitektūrā Biškekā (Kirgizstāna) atspoguļojas šī tradicionālā būvmetode: vairākas ēkas jurta stilā ietver mūsdienīgu fitnesa centru ar peldbaseinu un saunas zonu, kā arī tradicionālu restorānu ar vietējiem ēdieniem. Ar šī kompleksa celtniecību Biškekā, valsts kultūras centrā, radies jauns simbols: pasaules lielākā jurta ar 22 metrus augstu kupolu un 30 metrus platu diametru.

#

HERZ biznesa attīstības direktors Akper Saryyev arī pēc projekta pabeigšanas joprojām ir sajūsmā par šo projektu: „Līdzās aizraujošajai arhitektūrai, īpašas ēku tehniskās prasības raksturo šo būvprojektu - no mūsdienu tehnoloģijām līdz nākotnes risinājumiem. Mēs esam priecīgi, ka arī brīvā laika kompleksā „Dasmia“ sadales regulēšanas un hidrauliskā balansēšanas jomā tiek izmantoti HERZ kvalitātes produkti siltumam un labsajūtai.”